Otok Murter, Betina, čudovita vila z bazenom, Neto uporabna površina 255 m² zgrajena leta 2025. Vila ima bazen na terasi s pogledom na morje. Idealna je za počitnice ali za turistični najem.
Zgrajena na treh nivojih na parceli velikosti 648 m². Sestoji se iz kleti, ki vključuje garažo, shrambo in pralnico. V pritličju se nahaja dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, spalnica z izhodom na teraso in kopalnica. Iz dnevne sobe je izhod na veliko teraso z bazenom in pogledom na morje. V prvem nadstropju so še tri spalnice, vsaka z izhodom na teraso, in dve dodatni kopalnici. Nameščeno je talno gretje s toplotno črpalko.
Vilo obdaja čudovit vrt in prostor za sončenje. Pred garažo je prostor za parkiranje petih avtomobilov. Mikrolokacija vile je odlična, nahaja se v mirnem območju, obdanem z naravo.
Vse ostale informacije so na voljo na zahtevo.