Nedaleč od Sv. Lovreča se prodaja vila s panoramskim pogledom od Alp do cerkve sv. Evfemije v Rovinju.
Vila z neto površino 291,68 m2 bo stala na parceli velikosti 1.408 m2, obdana z istrsko naravno lepoto. Vila se razprostira v 2 etažah in pomožnem objektu.
Pritličje: vhodni prostor, prostoren hodnik, WC za goste, pralnica, shramba, ena spalnica z lastno kopalnico in izhodom na teraso, odprta kuhinja in jedilnica, prostorna dnevna soba z galerijo in izhodom na teraso za sončenje, infinity bazen z vgrajenim jacuzzijem in kurišče med bazenom in vilo.
Nadstropje: 2 spalnici z lastnima kopalnicama in izhodom na teraso, še ena spalnica s svojo kopalnico.
Pomožni objekt sestoji iz zunanje kuhinje s prostorom za druženje, WC-ja.
Pri gradnji in opremljanju so bili uporabljeni samo najkvalitetnejši materiali, priprave za solarne panele, vrhunska keramika in troslojni hrastov parket.
Ta izjemna nepremičnina je idealna za ljubitelje mediteranskega načina življenja in tiste, ki želijo uživati v naravnem okolju brez kompromisov glede udobja in kakovosti.
Za več informacij smo vam na voljo.