hiša samostojna, Primorsko-goranska žup., Mrkopalj, 525.000€

Šifra: 724010

Opis nepemičnine

Nahaja se v mirnem in zelenem predelu Gorskega Kotarja, v vasi Sunger blizu Mrkoplja. To edinstveno moderno hišo v obliki črke A je zasnoval investitor, ki je tudi arhitekt, z idejo ustvariti zasebno gorsko zatočišče.

To je prva hiša v obliki črke A na Hrvaškem, zgrajena s tehnologijo CLT (križno lepljen les).

Hiša ima dve etaži. Glavni del je prostoren odprt dnevni prostor s kuhinjo in jedilnico, z višino stropa skoraj 8 metrov. Velike steklene stene prinašajo veliko naravne svetlobe in ponujajo čudovit pogled na gozd.

Nepremičnina ima dve spalnici (eno v pritličju in eno na galeriji), dve kopalnici, savno, tehnično sobo, pokrito teraso, obrnjeno proti jugu, in pokrit vhod.

Celotna notranjost je izdelana iz masivnega lesa, kar ustvarja toplo in udobno vzdušje, z visokokakovostnimi zaključki in dobro načrtovanimi inštalacijami.

Ogrevanje zagotavlja kamin Schiedel Sirius z neodvisnim dovodom zraka, skupaj z električnim talnim gretjem, razdeljenim na več con, ki jih je mogoče daljinsko upravljati. Obstaja tudi sistem za enakomerno kroženje zraka, ki zagotavlja prijetno temperaturo v celotnem prostoru.

Hiša vključuje strešna okna VELUX z električnimi roletami, aluminijaste steklene stene na južni strani in visokokakovostne talne obloge (keramične ploščice in ribja kost parket).

Zahvaljujoč visokokakovostni izolaciji (CLT konstrukcija in mineralna volna) je hiša udobna skozi vse leto.

Nahaja se v mirnem predelu, a je dobro povezana – le 40 minut od Reke in približno 1,5 ure od Zagreba.

Za več informacij nas prosimo kontaktirajte.

Podatki o ponudbi

Transakcija:
prodaja
Šifra:
724010
Vrsta objekta:
hiša
Tip objekta:
samostojna
Področje:
Primorsko-goranska žup., Mrkopalj
Lokacija:
Sunger
Velikost:
128,00 m²
Parcela:
560,00 m²
Cena:
525.000 €
Ljubljana nepremičnine

Ljubljana nepremičnine d.o.o., Cesta na Brdo 69, SI-1000 Ljubljana
telefon: +386 (0)1 244 50 00, e-mail: tajnistvo@ljn.si