stanovanje trisobno, Dubrovačko-neretvanska, Dubrovnik, 345.000€

Šifra: 325528

Opis nepemičnine

Predstavljamo dvosobno stanovanje (62,94 m²) v prvem nadstropju v Lapadu, Dubrovnik. Idealno tako za bivanje kot za investicijo, združuje sodoben slog z bližino morja. Lapad je mirna, zelena soseska z odlično infrastrukturo, znana po svoji eleganci in prijetnem mediteranskem okolju.

Stanovanje obsega dve spalnici, kopalnico in odprto dnevno sobo s kuhinjo. Posebnosti vključujejo balkon, ložo in teraso, idealne za sproščanje v mediteranskem podnebju. Uživajte v obilici naravne svetlobe in funkcionalni razporeditvi, zasnovani za maksimalno udobje.

Njegova odlična lokacija v Lapadu ponuja mir in tišino, hkrati pa je dobro povezana s centrom mesta, plažami, promenadami, restavracijami in trgovinami. Javni prevoz omogoča enostaven dostop do Unescovega zaščitenega starega mestnega jedra Dubrovnika. Ta nepremičnina ponuja umirjen življenjski slog v enem izmed najbolj iskanih predelov mesta.

Za dodatne informacije nas prosimo kontaktirajte.

Podatki o ponudbi

Transakcija:
prodaja
Šifra:
325528
Vrsta objekta:
stanovanje
Tip objekta:
trisobno
Področje:
Dubrovačko-neretvanska, Dubrovnik
Lokacija:
Lapad
Nadstropje:
1.
Velikost:
62,94 m²
Cena:
345.000 €
Ljubljana nepremičnine

Ljubljana nepremičnine d.o.o., Cesta na Brdo 69, SI-1000 Ljubljana
telefon: +386 (0)1 244 50 00, e-mail: tajnistvo@ljn.si