Naprodaj je samostojna hiša, ki se nahaja v samem srcu Orebića, na polotoku Pelješac, na eni izmed najbolj elitnih in iskanih mirnih lokacij – le 10 metrov od morja.
Takšne lokacije se na trgu skorajda ne pojavljajo več – kombinacija neposredne bližine morja, velikega gradbenega zemljišča in ekskluzivne okolice dela to nepremičnino pravo investicijsko redkost.
Posebno vrednost tej nepremičnini daje njena izjemna lokacija – v neposredni bližini se nahaja novo odprt luksuzni hotel, kar dodatno potrjuje ekskluzivnost in investicijski potencial te nepremičnine ter prestiž same mikrolokacije in prihodnji razvoj tega dela Orebića kot premium turistične cone.
Nepremičnina ponuja udobno bivanje z zasebnostjo, vrtom in odprtimi zunanjimi površinami, ki se nahaja na prostornem zemljišču velikosti 1.405 m², medtem ko je skupna neto bivalna površina 261,78 m², razporejena v pritličju in prvem nadstropju.
Razporeditev:
Pritličje: 77,10 m2
2 spalnici
dnevna soba
kuhinja
kopalnica
shramba
2 hodnika
Dnevna soba je bila v celoti prenovljena leta 2024, medtem ko preostali del pritličja potrebuje prenovo po željah bodočega lastnika.
Pokrita terasa: 36,50 m2
Shramba: 13,75 m2
Zunanji žar
Prvo nadstropje: 92,79 m2
3 spalnice
velika dnevna soba
kuhinja
kopalnica z WC-jem
WC + tuš
majhen WC
dva hodnika
Južna terasa 24,40 m2
Severna terasa 17,24 m2
Stanovanje v prvem nadstropju se prodaja popolnoma opremljeno in je takoj vseljivo.
Parkirišče
Trenutno nepremičnina nima zagotovljenega parkirnega mesta, vendar ima bodoči investitor možnost ureditve lastnega parkirišča in obstaja možnost občasnega prihoda in dostopa z vozilom, kar dodatno povečuje funkcionalnost in vrednost nepremičnine.
Dokumentacija:
lastništvo urejeno
uporabno dovoljenje
odločba o dokončanem stanju
energetska izkaznica potekla 09/2025, nova je v izdelavi
Investicijski potencial:
Ta nepremičnina predstavlja odlično priložnost za:
luksuzno vilo
ekskluziven turistični projekt
prestižno družinsko rezidenco ob morju
Nepremičnine na tej lokaciji predstavljajo varno naložbo in dolgoročno vrednost.
Redkost na trgu – premium lokacija prva vrsta do morja z velikim razvojnim potencialom.
Prva vrsta do morja + elitna lokacija + veliko gradbeno zemljišče = nepremičnina, ki se redko pojavi na trgu.
Po lokacijski informaciji, zaradi velikosti parcele in dejstva, da se zemljišče nahaja v gradbenem območju naselja – mešana raba (M1), obstaja možnost znatnega povečanja gradnje, kar to nepremičnino dela še posebej privlačno za investitorje.
Za več informacij in ogled nas prosimo kontaktirajte.
| Lokacija: | Dubrovačko-neretvanska, Orebić, Orebić |
| Vrsta nepremičnine: | hiša |
| Tip nepremičnine: | samostojna |
| Velikost: | 320 m² |
| Parcela: | 1.405,00 m² |
| Prenovljeno: | 2024 |
| Stanje: | Prvotno stanje |
| Šifra oglasa: | 517110 |
| Število sob: | 5 |
| Število kopalnic: | 3 |
| Cena: | 2.750.000€ |