hiša, samostojna

275.000
Šifra oglasa: 139397

Opis nepremičnine

Hiša naprodaj v vasi Sunger, idealna kot investicija ali za večgeneracijsko bivanje. Skupna površina zemljišča je 767 m², poleg glavne stanovanjske hiše pa nepremičnina vključuje tudi ločen poslovni objekt in garažo.

Hiša je razdeljena na tri popolnoma neodvisne stanovanjske enote, vsaka s svojim ločenim vhodom. Nepremičnina obsega dva dvosobna stanovanja, vsako s površino 75 m², in eno enosobno stanovanje velikosti 25 m², ki je opremljeno z novim talnim gretjem.

Ogrevanje v hiši je na drva. Stanovanje v pritličju ima kopalno kad, medtem ko so preostale stanovanjske enote opremljene s tuš kabinami.

V pritličju se nahaja tudi klet s površino 75 m² in višino stropa 2,20 m, ki ponuja dodaten prostor za shranjevanje ali potencialno preureditev.

Nepremičnina je pripravljena za takojšnjo vselitev in omogoča prilagoditev glede na želje bodočih lastnikov. Če se kupec odloči za nadaljnje oddajanje nepremičnine, je hiša v celoti pripravljena za ta namen in ne zahteva večjih dodatnih investicij.

Hiša se prodaja opremljena, razen osebnih stvari in spominkov. Lastništvo je čisto, 1/1, s popolno in urejeno dokumentacijo.

Za dodatne informacije ali dogovor za ogled nas prosimo kontaktirajte.

Podatki o nepremičnini

Lokacija: Primorsko-goranska žup., Mrkopalj, Sunger
Vrsta nepremičnine: hiša
Tip nepremičnine: samostojna
Velikost: 250 m²
Parcela: 767 m²
Stanje: Prvotno stanje
Šifra oglasa: 139397
Število sob: 5
Število kopalnic: 3
Cena: 275.000

Zemljevid

Kontaktirajte agenta za ogled

Almir Osmanović

Almir Osmanović

Telefon: +386 30 255 000
Lic. št.: 03483

Izračun kredita

1.068 € / na mesec*

Cena
275.000 €
Polog
82.500 €
Znesek kredita
192.500 €
Obrestna mera
%
Polog
%
Doba plačila
let
*Prikazani izračun je informativen. Če razmišljate o kreditu, pridobite individualno ponudbo banke.
192.500 €
Cena
275.000 €
Znesek kredita
192.500 €
Polog
82.500 €

Kontaktirajte agenta za ogled

Almir Osmanović

Almir Osmanović

Gsm: +386 30 255 000
Lic. št.: 03483