Ponujamo 55 m² veliko stanovanje, ki se nahaja v pritličju manjše stanovanjske stavbe na odlični lokaciji, le 100 metrov od morja. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo, hodnik in kopalnico. Nepremičnina se nahaja v mirni soseski, v ulici, ki jo zaznamujejo majhne družinske hiše.
Stanovanje je v celoti opremljeno, dobro vzdrževano in pripravljeno za vselitev, kar omogoča bodočim lastnikom prevzem nepremičnine brez dodatnih investicij. Poseben poudarek je na 50 m² velikem zasebnem vrtu, ki zagotavlja popoln zunanji bivalni prostor, ter dodatni 12 m² veliki sobi, ki jo je mogoče prilagoditi različnim potrebam – bodisi kot shrambo, delovni prostor ali dodatno spalnico.
Okna so bila pred kratkim prenovljena, kar prispeva k energetski učinkovitosti in prijetnemu notranjemu vzdušju. Zaradi svoje lokacije, funkcionalne razporeditve in velikega potenciala je ta nepremičnina redka najdba na trgu in idealna priložnost za naložbo v turistični najem ali miren družinski dopust ob morju.
Za vse dodatne informacije nas prosim kontaktirajte.
| Lokacija: | Primorsko-goranska žup., Rijeka, Kantrida |
| Vrsta nepremičnine: | stanovanje |
| Tip nepremičnine: | dvoinpolsobno |
| Velikost: | 55 m² |
| Stanje: | Prvotno stanje |
| Šifra oglasa: | 761239 |
| Število sob: | 2 |
| Število kopalnic: | 1 |
| Cena: | 238.000€ |