Okrug Gornji - južna stran otoka Čiovo, moderna stavba s 17 apartmaji, 150 metrov od morja, obrnjena proti jugu s pogledom na morje.
Mikrolokacija nepremičnine je odlična - nahaja se tik ob dvosmerni cesti, nekaj minut od novega mostu in le deset minut vožnje od splitskega letališča.
Stavba se razprostira v petih nadstropjih z dvema zunanjima vhodoma in dvema dvigaloma, ki povezujeta nadstropja od kleti, kjer se nahajajo garaže in shrambe. V vsakem nadstropju je pet apartmajev, zadnje nadstropje pa je rezervirano za dva prostorna penthousea s panoramskim razgledom.
APARTMA S3 - se nahaja v kleti stavbe. Sestoji se iz hodnika, odprtega koncepta kuhinje, jedilnice in dnevne sobe (27,69 m2), dveh kopalnic, dveh spalnic, pralnice in shrambe - skupne zaprte površine 73,49 m2. Na prostem ima dve terasi na južni in severni strani s skupno površino skoraj 21 m2 in vrt velikosti 63 m2. Skupna neto površina apartmaja je 82,72 m2.
Pri opremljanju apartmajev so bili uporabljeni le najkakovostnejši materiali - vrhunska keramika in sanitarna oprema, električne rolete, klimatska naprava v vsaki sobi, talno gretje v kopalnicah in bivalnem delu.
V ceno apartmaja sta vključeni shramba in eno garažno mesto v kleti stavbe.
Možen nakup z bančnim posojilom.
Več informacij na zahtevo.
| Lokacija: | Splitsko-dalmatinska žup., Okrug, Okrug Gornji |
| Vrsta nepremičnine: | stanovanje |
| Tip nepremičnine: | dvoinpolsobno |
| Velikost: | 82,72 m² |
| Nadstropje: | nima nadstropij |
| Letnik: | 2025 |
| Stanje: | Prvotno stanje |
| Šifra oglasa: | 297953 |
| Število sob: | 2 |
| Število kopalnic: | 2 |
| Cena: | 343.000€ |